July 2011

Episode 5x03

31. july 2011 at 23:46 | Nicole* |  S5-News
Na svět se dostal i název 3. epizody páté série Gossip Girl,název je : "The Jewel Of Denial" podle filmu "The Jewel Of The Nile".


Leighton and Chace movies added to TIFF

31. july 2011 at 22:23 | Nicole* |  News
Nový film Blake Lively "Hick", film Leighton "The Orange" s a film Chace "Peace, Love & Misunderstanding" budou promítány na filmovém festivalu v Torontu tento rok. Určitě dobrá zpráva a nové fotky.))

Sex And The City 3?

31. july 2011 at 21:49 | Nicole* |  B-NOVINKY
Určitě všichni znáte,nebo jste slyšeli o filmu a seriálu Sex ve městě. Podle stránky dailymail se chystá již třetí pokračování filmu a naše kráska Blake Lively si má zahrát jednu z hlavních rolí. Blake Lively by si měla zahrát Samanthu Jones zamlada. Mimo Blake by měly být obsazeny i do filmu Selena Gomez,která by hrála Charlotte York , Emma Roberts ta by hrála Mirandu Hobbes a Elizabet Olsen by zvárnila Carrie Bradshaw. Myslím,že je to dobrý nápad přenést to i do minulosi,kde se holky neznaly a pak jak se poznaly :)) Pokud si chcete i přečíst co na to herečky Sarah Jessica Parker a další informace můžete TADY!

Hick (2011) > Stills

31. july 2011 at 21:38 | Nicole* |  B-Hick
imagebam.com

Veronica Mars (TV)

31. july 2011 at 16:30 | Nicole* |  L-MOVIES
Originální název: Veronica Mars
Role Leighton: Carrie Bishop
Žánr: Drama, Kriminální, Mystery
Rok výroby: 2004
Režie: Kevin Bray

Veronica Marsová je pravou rukou svého otce, los angelského 'soukromého očka' Keitha Marse, který dříve býval šerifem. Potom se ale v městečku odehrála vražda Veroničiny nejlepší kamarádky, dcery jedné z nejbohatších rodin - Lilly Kaneové. Šerif Mars se vydal po špatné stopě a ze všeho obvinil Lilyina otce, vlivného muže Jakea Kanea, jenže k vraždě se později doznal jistý Abel Koontz a lidé přestali Veroničině otci věřit. Ztratil práci, manželka se odstěhovala a vrstevníci Veronicu vyvrhli ze své společnosti.

Vincentův svět

31. july 2011 at 16:19 | Nicole* |  L-MOVIES
Originální název: Entourage
Role Leighton: Justine Chapin
Žánr: Komedie
Rok výroby: 2004
Režie: Roger Kumble, Kevin Connolly

Hvězda vašeho nejlepšího kamaráda v Hollywoodu stoupá, tak proč se k němu nepřidat? Seznamte se s Ericem, Turtlem a Johnnym Dramou. Tři kámoši z Queensu pomáhají úspěšnému herci Vincentovi proplouvat nástrahami a absurditami moderního Hollywoodu, kde sex, večírky a tajní agenti vládnou městu. V jedné z rolí uvidíte na Zlatý glóbus nominovaného Jeremyho Pivena.

North Shore

31. july 2011 at 16:09 | Nicole* |  L-MOVIES
Originální název: North Shore
Role Leighton: Veronica Farrell
Žánr: Drama, Romantický
Rok výroby: 2004

Hotel Grand Waimea, luxusní havajská rezidence, slouží výhradně jako útočiště a místo oddychu pro zámožné, mocné a krásné klienty. Rodilý Havajan Jason Matthews, který pracuje v hotelu jako zástupce ředitele, se svědomitě stará o to, aby všichni prominentní návštěvnicí dostali to, oč žádají. Avšak s příchodem jeho bývalé milenky Nicole Booth na post ředitelky pro vztahy s klienty se jeho život od základu mění. Majitel hotelu Vincent Colville je o jejich společné minulosti obeznámen a nehodlá připustit, aby jen v nejmenším ohrozila jejich pracovní vztahy a chod dobře vynášejícího podniku.

Personál hotelu není o nic méně ztřeštěný a nespoutaný než zhýčkaná klientela přijíždějící zotavit své nervy z náročného života v luxusu. Potkáte zde věrné přátele, falešné umělce, hledače vzrušení a notorické snílky toužící po životě v ráji. Servírka M. J. Bevans, Jasonova spolubydlící a dívka, se kterou má téměř sesterský vztah, nesní o ničem jiném, než jak s vlastním designem vtrhnout do světa módy a dobýt celý svět. Chris Remsen provozuje společnost na adrenalinové sporty a aktivity v přírodě. Jeho klientela se rekrutuje jak jinak výhradně z hostů hotelu Waimea. Barman Frankie Seau se stará o přísun tekutina a blaho duše životem sužovaných boháčů. Gabriel Miller pracuje v hotelovém bazénu jako plavčík, ale svou budoucnost spatřuje spíše v kariéře profesionálního surfaře než svůdce stárnoucích paniček. Bývalá kouzelnice a falešná umělkyně Tessa Lewis se tak úplně nezpronevěřila svému řemeslu, když začala pracovat jako hotelové vrátná. Schopnost manipulovat a čarovat spojila s bystrým zrakem a úsudkem. Neunikne jí žádná informace, která by se dala využít k vlastnímu prospěchu. Intriky a vzrušení je zkrátka zahrnuto ve službách hotelu.

Seriál North Shore měl premiéru 14. června 2004, celkem bylo natočeno 21 epizod, z nichž poslední nebyla nikdy odvysílána.

7th Heaven

31. july 2011 at 16:06 | Nicole* |  L-MOVIES
Originální název: 7th Heaven
Role Leighton: Kendall
Žánr: Drama, Rodinný
Rok výroby: 1996
Nejstarším z Camdenových dětí je Matt, na začátku seriálu student střední školy a ochránce mladších sourozenců. Nejstarší dcera, Mary, je taktéž studentka střední školy a kromě hraní basketbalu také ráda radí mladší sestře Lucy se vztahy a jinými problémy. Simon je druhý nejmladší, šarmantní kluk chodící na základní školu. Často se stará o mladší sestru Ruthie, které pomáhá se vším, co jí v jejich 5 letech může na světě potkat.
Kromě lidských členů je v rodině ještě pes Happy, který v některých dílech zaujímá jednu z hlavnějších rolí.
Jelikož jsou v rodině děti různého věku, seriál je hned od záčátků více rozmanitý a dělí se na větší množství "životních příběhů". Potýkají se samozřejmě s různými problémy, které ovlivňují zápletky jednotlivých dílů. Kromě rodiny samotné jsou zde samozřejmě jejich příbůzní, kamarádi a známí ve větších či menších rolích. Během seriálu se rodina dokonce ještě o další dva členy rozroste.(Annie a Ericovi se narodí dvijčata - David a Samuel)

Jelikož se seriál natáčel více než 10 let, je na postavách velmi dobře vidět jejich dospívání a fyzický i psychický vývoj.

Seriál byl nominován mimo jiné na cenu Emmy, získal také 25 jiných cen z oblasti televizní tvorby a na dalších 45 byl nominován .

Crossing Jordan

31. july 2011 at 16:00 | Nicole* |  L-MOVIES
Originální název: Crossing Jordan
Role Leighton: Marie Strand
Žánr: Drama, Kriminální, Mystery
Rok výroby: 2001
Délka filmu: 60 minut
Režie: Dick Lowry

Doktorka Jordan se vrátila na své původní místo soudní lékařky. Kdysi musela tuto práci opustit kvůli tomu, že při pracovní diskusi napadla svého kolegu. Doktor Garrett Macy přijal Jordan zpět, protože si je dobře vědom jejích profesionálních schopností. Jordan to však svému nadřízenému nijak neusnadňuje. Je totiž výbušná a ráda si dělá věci po svém. Ačkoli má Jordan pracovat jako soudní lékařka a její práce má začít a skončit ohledáváním zemřelých, neubrání se doktorka nutkání pátrat po pachatelích trestných činů.

Kriminální seriál z prostředí soudního lékařství je plný záhad, napětí a také romantiky. Jordan pracuje s nadšeným týmem profesionálů, vedeným soudním lékařem Garrettem Macym. Často však přesahuje svoje pravomoci a pracovní úkoly tím, že se všemi způsoby snaží vyřešit kriminální případy, které přináší život velkoměsta.

Seriál Drzá Jordan (v originálu Crossing Jordan) napsal Tim Kring. V hlavní roli doktorky Jordan uvidíme Jill Hennessyovou. Svůj hlas jí propůjčila oblíbená herečka a dabérka Vanda Hybnerová. Dále se můžeme těšit na Miguela Ferrera v roli doktora Macyho a Ravi Kapoora v roli roztržitého doktora Buga.

Boston Public

31. july 2011 at 15:57 | Nicole* |  L-MOVIES
Originální název: Boston Public

Inspektorka Shinnová není spokojena s prací ředitele Harpera a svolává mimořádné zasedání školní rady. Guber tuší, že má v plánu Harpera odvolat... Ve škole se navíc provalí podvod fotbalového týmu a následná šikana jednoho ze studentů. Senate se přizná k nelegálnímu polibku se studentkou Danou. Lauren čelí palbě kritiky za to, že se v hodině dějepisu zmínila o tom, že některé kmeny původních domorodých obyvatel Ameriky byly kanibalistické. Lipschultz neobratně řeší obvinění jednoho z členů fotbalového týmu z homosexuality... Na schůzi vedení školní rady se Steven Harper postaví za všechny své učitele, což mu jeho podřízení v duchu hesla "všichni za jednoho, jeden za všechny" rádi oplatí...

Law and Order

31. july 2011 at 15:54 | Nicole* |  L-MOVIES
Role Leighton: Alyssa Turner
Žánr: Drama, Kriminální, Mystery
Rok výroby: 1999
Režie: Chris Eyre

Tento seríál je zajímavý nejenom hereckými výkony všech představitelů,hlavně však zápletkami, které jsou zajímavé a propracované do posledních detailů a jistě se na nich podílí tým psychologů, kteří mají nemalý podíl na zajímavosti.

Hlavní hrdinové nejsou nijak vlezlí,naopak působí zcela přirozeně a bezprostředně. Navzájem se skvěle doplňují a tvoří dohromady dokonalý tým,který je jistě snem spousty kriminalistických oddělění.