Blake Lively na titulce Marie Claire

25. december 2010 at 1:04 | MisS°N° |  B-NOVINKY

Serena Van Der Woodsonová alias v reálném životě Blake Lively se stala na měsíc prosinec tváří časopisu Marie Claire. Na titulce sexy herečka září v růžovém svetříku a černém spodním prádle od Bottega Veneta.
Časopisu Marie Claire Blake poskytla rozhovor:
MC :Jednou z pozoruhodných věcích na vás je, že si sama sebe dokážete představit v situacích, které jsou mnohem pochmurnější, než to, co jste zažila ve svém vlastním životě.
BL: Dostala jsem vlastnost být divoká, ale to není až zas taková pravda. Myslím si, že je to díky tomu, že jsem v 5-ti letech byla nejmladší v rodině. Vždycky jsem pozorovala a poslouchala své starší sourozence jak prožívají svoje životy a to se mi teď hodí v mé herecké kariéře.
MC: Váš styl oblékání je tak odvážný, myslíte si, že to co nosíte je pohodlné?
BL: Žiju v New Yorku, cítím se silnější a více jako žena než kdykoliv předtím. Na střední škole šlo hlavně o to kolik toho mám - dlouhé blond vlasy. Ale pracovala jsem tvrdě jako teď. Jsem silná a mám respekt. Díky Gossip Girl jsem se dozvěděla dost o módě. Oblečení o vás vypovídá víc než si můžete myslet, ale můj styl se mění stejně jako já : dospívám, dozrávám a vyvíjím se a jdu v životě dál.  A podle toho se oblékám.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama